Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. 1. 2010

 

Novinky 2010

 

 Novoročenky od přátel: http://www.arkasdogs.com/docs/carte.php?carte=qXHshyTj4mNw4   http://www.arkasdogs.com/docs/carte.php?carte=WZmLK4kSHy4Q4

 

pf-1.jpg

Dnes 19.11. slaví své  první narozeniny náš  benjamínek Yan. Dostal pěkný dort na ,kterém si pochutnali samozřejmě všichni. Zde několik fotografii :

 

 p1011471.jpg

 

 

13.11.  Dnes jsme s naší Daisy oslavili její 10. narozeniny dostala svůj dort ,na kterém si pochutnali všichni. foto zde  

pb138790.jpg

 

→→→ 

Přišli mě nové fotečky z Fancie Yonathana,syna Wandy zde :

→→→

 25.-26.9. Tento víkend se nám podařil, Yan byl na Národní výstavě v Brně, poprvé  se vystavoval s pánečkem..Prý jím to docela šlo  Yan vyhrál svůj první CAJC a dostal pěkný posudek.V závěrečné soutěži o BOB, také nebyl bez šance.Posuzoval Jančík L.CZ. Já, Wanda a kamarádka Jana jsme se rozjely do Rakouského Tullnu.V sobotu byla Rakouská speciální klubová výstava, kde šla Wanda s Janou a vyhrála V1 a CAC, posuzoval Barry Drift GB. V neděli byla Mezinárodní výstava , šla jsem s Wandou já a ona vyhrála V1, CAC a CACIB zde posuzoval Schimpf Otto z Rakouska.

 

 

National Show Brno 7.9.2010 judge: Mr.L.Jancik  CZ : Annwn´s Yan Higu excellent
1,CAJC
Special Club Show Tulln Austria 7.9.2010 judge: Barry Croft GB: champion
class
Annwn´s Wanda excellent 1,CAC
International Show Tulln Austria 8.9.2010 judge:
SChimpf Otto Austria : champion class
Annw´s Wanda excellent 1,CAC,CACIB
 

 

 014.jpg

17.4, NV Mladá Boleslav –

rozhodčí Tibor Havelka SK.

Vydaly jsme se brzy ráno na výstavu s kamarádkou Janou s Wandou a Isabellkou na výstavu do Mladé Boleslavi ,měla jsem obavy z velkého horka. V chládku to docela šlo ,fenušky to přežily také v pohodě.Wanda se předvedla na jedničku a vyhrála CAC, Národní vítez a BOB. Tímto splnila podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION.

Isabellka  dostala V1 CAC.

 

 National dog show judge Tibor Havelka SK - Wanda exc.1 CAC,National winner,BOB.Isabella Higu exc.1, CAC 

 

 

 Klub show Slavkov u Brna 7. 8. 2010 - Judge : Margaret Riley, GB (pembrok), Freda Taylor GB (cardigan), Gabriela Ridarčíková, Sk (kelpie)

Results: Annwn´s Yames Higu - VP 1, Primus Puppy, Annwn´s Yan Higu - P, Annwn´s Wanda - exc.3, Isabella Higu - exc.4, veteran Daisy Dajenn Higu - exc. 3,

Felix Higu - exc.3, Flipper Higu - exc. , Chuck Higu - exc.2 r. CAC, Gabriela Higu - exc. , Chelsea Higu - exc. foto zde:

II. best brace competition - Annwn´s Wanda and Annwn´s Yan Higu.picasaweb.google.com/higu.corgi/KVSlavkov2010