Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky 2011 / News 2011

4. 1. 2011

 

 

Štěňátka jsou už ve svých nových domovech, jen Oliwer ještě čeká do 4.1. Všichni mají bezvadné pánečky doufám ,že zůstaneme v kontaktu.

pc160382.jpg

pc160383.jpg

 

 

 

 

 

 

pc180442.jpg

 

 

Nejnovější fotky štěňátek od kamarádky Lenky Šedivé, které děkuji. foto zde:

Ještě máme tři pěkné pejsky k odběru.,zde několik foteček. 

 

wanda-a-deti-3.jpg     

 

  

16. 10. 2011 - NAŠÍ WANDĚ SE NARODILA ŠTĚŇÁTKA

 

Vše proběhlo přirozeně a bez komplikací. Máme zase převahu kluků - 6 pejsků a jen jedinou fenku. Všichni jsou červení se znaky a mají dlouhé ocásky. Více v rubrice "Štěňata". Fotky štěňátek TADY. Další fota zde:

pa209713.jpg

pa179695.jpg

On 16th October was born 7 lovely puppies - 1 girl and 6 boys. Mother is our Wanda. More on "Puppies". Photos HERE.

 

8.10. MVP České Budějovice - rozhodčí ze Slovenska p. Tibor Havelka. Janíka jsem si
 vedla tentokrát sama, chtěla jsem si také trošku zavystavovat. Janík šel celkem dobře, jen tam asi byly předtím háravé feny, tak neustále hledal zajímavé pachy po zemi, ale přesto jsme
 dostali V1, CAC, CACIB a také BOB. Na závěrečnou přehlídku jsme už ale nešli,
 posuzoval to pan rozhodčí, který malé psy absolutně nevybírá, radši jsme se v
 klidu vydali domů a stavili jsme se na výborný pozdní oběd v příjemné restauraci.Tímto jsme završili
 letošní výstavní sezonu a teď uč čekáme, co nám matka Janíka Annw´s Wanda porodí. Štěňátka očekáváme každým dnem, tak nám držte palce, ať všechno dobře dopadne.Foto zde:

 

Internationale dog show České Budějovice judge: T.Havelka Sk. Annwn´s Yan Higu exc.1,CAC,CACIB and BOB.foto here:

 

 

 

 

25. 9. - Mezinárodní výstava Tulln, Rakousko - rozhodčí pí Anne Indergaard, NOR (kennel Annwn)
Touto výstavou jsem pro letošek s Jankem ukončila naši zahraniční sezonu. Janíka opět předváděla kamarádka Iva a předvedl se zase excelentně. Získal ocenění CACA, CACIB a Bundessieger - kvalifikace na Cruft 2012, BOBa ovšem z pochopitelných důvodů nedostal. Celou letošní výstavní sezonu definitivně uzavřeme za čtrnáct dní v Českých Budějovicích a prozatím jsme tento rok "nasbírali" tyto tituly : MV Graz, A - CAC, res. CACIB, NV Nitra, SK - CAC, Národní vítěz, MV Nitra - 2x CAC, 2x res. CACIB, MV Brno - CAC, CACIB, Světová výstava Paříž - výborný, KV Mladá Boleslav - CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS, NV Brno - CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 1, BOD 2, MV Tulln, A - CAC, CACIB, Bundessieger - Cruft kvalifikace. Pokaždé posuzoval jiný rozhodčí (viz tabulka výsledků výstav). Myslím, že jsme měli hodně úspěšný rok. Janík se hodně "pomamil", Wanda se také vystavovala skvěle a sbírala ty nejvyšší tituly. Wandu ovšem za pár dní čekají mateřské povinnosti.
foto z výstavy zde

Internationale dog show Tulln Austria judge Ann Indergaard Norvegia: Annwn´sYan Higu CAC and CACIB

 

dsc_0089.jpg

 

17. 9. - NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO038_pembroke_17_09_2011.jpg

 

Na tradiční národní výstavě v Brně se nám letos velice dařilo. Přihlásila jsem pouze Janíka (Annwn´s Yan Higu). V kruhu mi jej opět předváděla kamarádka Iva, se kterou Janík chodí velice rád a na výsledku to bylo znát - vybojovali CAC, Národní vítěz a BOB. O vítěze skupiny FCI jsem si Janíka předváděla sama a paní rozhodčí Ridarčikové ze Slovenska se Janík tak líbil, že ho v konkurenci mnoha ovčáckých pejsků umístila na nejvyšší stupínek. O vítěze celého dne ho už opět předváděla Iva a vyběhali spolu nádherné druhé místo - res. BOD . Rozhodčí udělující BOB a BIG byla paní MVDr. G. Ridarčiková, SK, rozhodčí pro BOD byl pan Matyáš, SK. Mám obrovskou radost a jsem velice hrdá na svého šikovného pejska. Děkuju všem přátelům a známým za gratulace a také za příjemně strávený den. Na fůru fotek z celého dne se můžete podívat TADY.

zari-050.jpg

NATIONALE DOG SHOW BRNO

Very succesfull day for me and for my little Janík (Annwn´s Yan Higu). He win CAC, Nationale winner, BOB and next BIG and   R E S .   B O D .  BOB and BIG judge Mrs. MVDr. G. Ridarčiková, SK, BOD judge Mrs. Matyáš, SK. Thanks Iva for your super handled and thanks for all my friends for congratulation and for nicely spend day. I am very proud of my sweet boy. Many photos you can see HERE.

dsc_0501.jpg

 

31.7. se konala Klubová výstava Britských pasteveckých plemem v Rakousku v Hartbergu ,posuzoval Chorvatský rozhodčí Sinisa Cujan.

Wanda získala výborná 1, CAC, KLUBOVÝ vítěz a navíc přidala BOB. Janik  výborný 1, CAC. Spolu byli na druhém místě v párech. Červenec se nám výstavně velice podařil Wanda splnila tímto CACem Rakouského šampiona. foto  zde:

 

img_3084v-ra.jpg

Club show Austria : Annwn´s Wanda CAC,Club winner and BOB. Annwn´s Yan Higu CAC

 

17.7. Týden po výletě do Paříže jsme vyrazily s kamarádkou Janou, s Wandou a Janíkem na Klubovou výstavu do Mladé Boleslavy.Pozuzoval známý chovatel Leif Herman Wilberg z Norska kennel Sigen´s. Wanduška nechala kožíšek doma,bylo přece vedro.Tak jsem moc nedoufala v dobré umístění.Janíka předváděla kamarádka Iva a šlo jim to bezvadně. Janík vybojoval V1, CAC a přidal Klubového vítěze.Pak napodobil maminku před dvěma roky a vyhrál BIS. Wanda se také líbila a dostala V1, CAC, Klubového vítěze.O BOBa bojovala Wanda společně s Jankem a synátor ji porazil. Třešničkou na dortu byla výhra v párech. Dali mi nádherný dárek k narozeninám. Jsou to moje šikulky.Foto zde267919_1446038728293_1752903757_685547_4033819_n.jpg

 

 Klub show Mladá Boleslav - judge Lief Herman Wilberg NO kennel Sigenn´s: Annwn Wanda exc.1, CAC, klub Winner, Annwn Yan Higu exc.1, CAC, Club Winner, BOB, BIS 

 

cervenec-040.jpg

cervenec-056.jpg 


 

7.7.odpoledne jsme vyrazily já, psi a kamarádka Jana do Plzně. Večer se odjíždělo malým autobusem do Paříže. Jelo nás celkem 5+ dva moji psi, řidič a průvodce.Místa bylo dost ,tak jsme roztáhli klec, bafani se pěkně prospali.V pátek před ubytování byla ještě procházka Paříží a pak projížďka lodí po Seině. Druhý den byla Světová výstava psů. Wanda a Janík se zúčastnili a dostali oba známku výbornou. Dále jsme se nedostali ,v 98 %  posuzovali  se psi  bez ocasu, ale jsem spokojená. V neděli jsme si ještě prošli další část Paříží a podívali na  památky.A taky si dali jsme si oběd v místní malé restauraci. Po cestě domů byla ještě asi hodinová zastávka krásném historickém městečku Provins. A pak už jen dlouhá cesta k domovu.Do Brna jsme dorazili v pondělí dopoledne, unaveni ,ale spokojeni. Fotky z výstavy a cesty zde:

 

⇔ 

268667_1956098175767_1042097108_31755231_4035296_n.jpg

 

25.6. MVP Brno posuzovala paní rozhodčí z Rakouska Naprávník S.

Janíka  předvedla kamarádka Iva a šlo jim to spolu pěkně. Janík není moc v srst, líná ,ale přesto dostali CAC a CACIB o BOB ho porazila pěkná fenka Jade ,byla rozhodně v lepší srsti než Janík. Děkuji Ivě za předvedení a Janikovi jak se předvedl.

 

Intecanis Brno Janík (Annwn´s Yan Higu) CAC, CACIB

 

248533_1872460644881_1042097108_31705188_731129_n.jpg

 

4.- 5.6. MVP Nitra SK

Tento víkend se konaly dvě mezinárodní výstavy v Nitře , v sobotu posuzovala Maďarská rozhodčí  J. Papp, Korosz.  V neděli posuzovala p. rozhodčí ze Slovinska B.Kremser .

O Janíka( Yan Higu) se mě postaraly dobré duše Renata,Iva a Jitka. Iva ho nakonec oba dny bezvadně předvedla a vybojovali spolu 2x CAC a 2x r.CACIB. Jitka dělala fotografa. Děkuji za pomoc, byly to dva úspěšné a hezké dny . Já jsem už zvládla řídit v neděli obě cesty.

Internationale show Nitra SK 4.- 5.6. Judge J. Papp,Korozs H, and B.Kremser Slo. Yan Higu 2x CAC,2x CACIB

 

p5310007.jpg 

Další fotečky - klikni na fotku.

 15.5. Dnes se narodily tři pěkné holky, otec je Yan Higu a matka Frida Bugi Vugi. Dvě dámy jsou rezavé a mají bílé znaky a jedna je trikolorní.Mají se čile k světu.

15.5. were born puppies in kennel Bugi Vugi from our Annwn´s Yan Higu & Frida Bugi Vugi.Three girls with long tails 

 

img_2097a.jpg

kv_cifer-_sk_207.jpg 

Ke konci května se mají narodit štěňata se spojení Annwn´s Yan Higu Chelsea Higu. Případní zájemci se mohou hlásit i na mé adrese.

 

 

 

19.3. NV Nitra rozhodčí Gregorz Robak PL. Janík byl v mezitřídě předváděl se celkem pěkně a vyhrál V1, CAC a BOB.

 

img_0814v-mail.jpg

Judge:Gregorz Robak
intermediate class:exc .1, CAC and BOB

National show Nitra SK 19.3

27.2.

Mezinárodní výstava Graz Rakousko - rozhodčí  Jadranka Mijatovic z Chorvatska.

Přihlásila jsem Janka (Annwn´s Yan Higu) na tuto výstavu s tím, že tam pojede s rodinou Černých, kteří mě to nabídli. Janek se potřebuje osmělit mezi lidmi, vzhledem k mým zdravotním problémům se nemohu nikam vydat na delší cestu. Choval se prý bezvadně a z výstavy si dovezl CAC a res. CACIB. Děkuji přátelům za starost o Janíka a předvedení od Zuzky.

p1080920.jpg 

 

 

International show Graz, A - judge Mrs. Jadranka Mijatovic, HR

Annwn´s Yan Higu - interm. class - ex. 1, CAC, res. CACIB

Many thanks for my friends Černý, which traveled and handled my dear Janek. 

 

10. 2.

5. a 6.února se konaly dvě mezinárodní výstavy v Brně. První den jsme se byli s manželem jen podívat. Po skončení posuzování proběhla bonitace, na které se předvedl i náš Annwn´s Yan Higu (Janík). Prošel bonitací celkem bez chybičky s kódem II 4 A 3 1. Vzhledem k mé plánované operaci jsem požádala výbor Klubu o výjimku, takže chovnost Jankovi platí až po dovršení jeho 15 měsíců věku, tedy od 19.2.

Druhý den posuzovala Norská posuzovatelka Anne Indergaard (ch. st. Annwn). Myslím, že většina vystavujících byla spokojená - Anne je opravdová profesionálka. Další den jsem se chtěla s Anne setkat a blíže se seznámit i popovídat si. Velice ochotně mi v tom pomohla Zuzka Černá, která překládala, a tak jsme Anne a jejímu kolegovi, který v Brně také posuzoval, ukázali alespoň malý kousek Brna. Bylo to velmi pěkné dopoledne. Potom jsme je posadili na autobus do Vídně, odkud odlétali do Norska. Několik foteček zde:

 

img_2106a.jpg

In 5th and 6th February were in Brno 2 international shows. I visit boths shows only as a visitor. First day judging Mr. Milan Krinke, CZ and second day Anne Indergaard (Annwn´s kennel) from Norway. On Monday I spent very lovely part of day with Anne, her friend and with my translater Zuzka Černá - we shown Anne some historical parts of Brno and Anne were very glad she again see Wanda (Annwn´s Wanda) and Janek (Annwn´s Yan Higu). I hope we meet again soon. Some photos from Anne´s visit HERE

ANNWN´S YAN HIGU (Janek) is from 19th February STUD DOG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

314747_1551181356793_1b752903757_782512_1234727524_n.jpg

 

314747_1551181356793_1b752903757_782512_1234727524_n.jpg